Kiekis 0 vnt.

Suma 0.00 €

Valas Colmic XILO advanced 50m

Colmic Xilo – tai specializuotas monofilamentinis pluoštas sukurtas žūklės valų gamybai. Pagaminta Japonijoje naudojant pažangiausias technologijas, ji turi neprilygstamą stiprumą gerą tampruma ir atsparuma trinčiai .Tinka visų tipu žvejybai ypač naudoti žiemą.

KodasIlgis, mStoris, mmLaikymas, kgKaina, EurKiekis
NYXIAD069500,0690,7455.50
NYXIAD064500,0640,6305.50
NYXIAD079500,0790,9455.50
NYXIAD090500,0901,2105.50
NYXIAD104500,1041,5205.50
NYXIAD117500,1172,005.50
NYXIAD128500,1282,4905.50
NYXIAD148500,1483,1605.50
NYXIAD165500,1654,3305.50
NYXIAD185500,1855,9005.50
NYXIAD225500,2258,7795.50
NYXIAD250500,25010,105.50
NYXIAD059500,0590,5105.50
NYXIAD053500,0530,4355.50
Kodas NYXIAD069
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,069
Laikymas, kg 0,745
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD064
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,064
Laikymas, kg 0,630
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD079
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,079
Laikymas, kg 0,945
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD090
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,090
Laikymas, kg 1,210
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD104
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,104
Laikymas, kg 1,520
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD117
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,117
Laikymas, kg 2,00
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD128
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,128
Laikymas, kg 2,490
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD148
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,148
Laikymas, kg 3,160
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD165
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,165
Laikymas, kg 4,330
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD185
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,185
Laikymas, kg 5,900
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD225
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,225
Laikymas, kg 8,779
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD250
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,250
Laikymas, kg 10,10
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD059
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,059
Laikymas, kg 0,510
Kaina, € 5.50 €
Kiekis
Kodas NYXIAD053
Ilgis, m 50
Storis, mm 0,053
Laikymas, kg 0,435
Kaina, € 5.50 €
Kiekis